• Pozvánka na plenárne rodičovské združenie

20. 10. 2022

Vážení  rodičia,

oznamujeme Vám, že dňa 26.10.2022 (streda) sa bude konať plenárne a triedne rodičovské združenie o 15.00 hod. v aule Strednej odbornej školy v Revúcej, Gen. Viesta č. 6. Vaša účasť na rodičovskom združení je potrebná.

Je dôležité, aby ste mali spolu s triednym učiteľom, majstrom OV, podľa potreby aj s ostatnými vyučujúcimi spätnú väzbu o živote školy a hlavne o výchove a vzdelávaní Vášho dieťaťa.

Veríme, že si svoje povinnosti zariadite tak, aby ste sa mohli zúčastniť.

Ing. Dáša Korimová - koordinátor RZ

• Banskobystrický samosprávny kraj opäť oceňoval.

6. 10. 2022

"Dobrý deň prajem,

touto cestou si Vám dovolím  všetkým v mene podpredsedu BBSK, p. Ondreja Luntera poďakovať za Vašu  účasť na oceňovaní pedagógov, a zároveň Vás chcem poprosiť o preposlanie fotiek vaším pani učiteľkám  a pánom učiteľom, ktorí sa včera zúčastnili na podujatí (viď nižšie).

Ešte raz Vám ďakujeme".

Týmito krásnymi slovami sa vyjadril tlačový odbor BBSK na adresu ocenených pedagógov, ktorí si dňa 28.9.2022 v Cikkerovej sieni  Radnice mestského úradu v Banskej Bystrici prevzali ocenenia z rúk podpredsedu BBSK, p. Mgr. Ondreja Luntera a riadieľky odboru školstva Mgr. Janky Slačkovej. Za našu strednú odbornú školu boli ocenení Mgr. Gabriela Zraková a Ing. Ján Sopko Zima

2. 10. 2022

Vážení rodičia , milí žiaci,

dňa 3. októbra 2022 bude prebiehať oprava výmenníka v školskej kotolni. Vykurovacie zariadenie musí byť ochladené, aby prebehla oprava, a preto bolo cez víkend vypnuté kúrenie. Týmto oznamom vás milí žiaci vyzývam, aby ste sa teplejšie obliekli, kvôli nerušenému priebehu vyučovania. Oprava bude dokončená dopoludnia a kúrenie sa obnoví. Ďakujem za pochopenie.