• KVALITNÝ ODBORNÝ VÝCVIK - záruka ďalšieho uplatnenia na trhu práce

23. 1. 2023

Tento dlhý nadpis predstavuje názov schváleného projektu našej školy z Ministrestva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR na Podporu najmenej rozvinutých okresov v hodnote 93 587 €. Projekt je zameraný na modernizáciu dielní odbornej výchovy a zabezpečenie učebných pomôcok potrebných pre odborný výcvik. V rámci projektu postupne dôjde k úprave priestorov jednotlivých učební praktického vyučovania, ako aj nákupu nových počítačov, k modernizácii učební elektrotechnických predmetov, ručného spracovania kovov a dreva. V 1. etape prác vidíme na fotografiách, ako žiaci odboru stavebná výroba (I.U a II.U) a murár (I.B a II.B) opravujú steny  učebne pre ručné spracovanie kovov a natierajú ich. Na ďalších záberoch žiaci I.A osadzujú nové osvetlenie.

• Okresné kolo vo futsale

23. 1. 2023

Dňa 13.1.2022 Centrum voľného času v Revúcej zorganizovalo v telocvični našej školy okresné kolo stredných škôl  vo futsale. Zúčastnilo sa ho 4 stredné školy z okresu Revúca. Našu školu reprezentovali dve družstvá. Hra bola plná osobných súbojov, aktivity a obetovania. Spočiatku niektorí žiaci zabudli na pravidlá far play, ale po nezhodách, ktoré si vyjasnili turnaj pokračoval ďalej s nasledovným umiestnením hráčov:

1. miesto - Gymnázium Martina Kukučína Revúca

2. miesto - Stredná odborná škola Revúca

3. miesto - Stredná odborná škola Tornaľa.

Ďakujeme našim žiakom za reprezentáciu školy, bojovnosť  a obetavosť v hre.